Wybierz metalowe oprawy okularowe - Blog Optidotum

Blog

Wybierz metalowe oprawy okularowe

13 maja 2020

Metalowe oprawy okularowe

Wybierz metalowe oprawy okularowe, ponieważ to klasyka w najlepszym wydaniu. Projektanci w każdym sezonie proponują kolekcje metalowych opraw, ale trzeba przyznać, że takiego wyboru barw i kształtów bodaj dotąd nie było. Mamy zatem w czym wybierać.  

Metalowe oprawy okularowe

Wybierz metalowe oprawy okularowe

Propozycje metalowych opraw, które można znaleźć w salonach  optycznych  w tym sezonie zachwycają szeroką gamą kształtów i praktycznie nieograniczoną gamą kolorystyczną. Chłodny, lekki metal czy to w złocie, srebrze, czy w jakimkolwiek innym kolorze sprawdzi się zawsze i do każdej stylizacji. Wygląda nowocześnie, stylowo, a  jednocześnie lekko i nieprzytłaczająco. Oprawy ze stali nierdzewnej, tytanu czy też stopów metali doskonale sprawdzają się w użytkowaniu, zapewniając niezwykły komfort.

Metalowy zawrót głowy

Metalowe oprawy doskonale wpisują się w zasadę: im mniej, tym lepiej, akcentując minimalizm. Ale wyglądają niezwykle nowocześnie i modnie. Subtelne metalowe okulary wcale nie są nudne. Minimalistyczna metalowa oprawa może mieć duże wymiary i nietypowe kształty. Najważniejszą ich zaletą jest to, że pasują do każdego stroju i każdej okazji. Oprawy metalowe sprawdzą się u osób, które stawiają na klasykę. Ich najważniejszą cechą jest uniwersalność, ponieważ pasują nie tylko na ważne spotkania biznesowe. Świetnie sprawdzają się także w stylizacji sportowej oraz codziennej.

Dlaczego warto mieć metalowe oprawy?

Metalowe nie powinny się odkształcać, dlatego mogą służyć przez wiele lat. Cechują się dużą wytrzymałością. Dzięki nanośnikom okulary można perfekcyjnie dopasować do nosa, a ponadto są lekkie. Dla osób, które lubią minimalistyczny styl, metalowe ramki metalowe będą idealne, ponieważ są mniej widoczne na twarzy. Wiele osób uważa też, że ramki wykonane z metalu są bardziej eleganckie i jako takie powinny być dodatkiem do biznesowych stylizacji. Czas zatem postawić na metalowe oprawy.

Metalowe oprawy okularowe