Okulary OWP

okulary owp logo
Okulary OWP to przede wszystkim niewyczerpane bogactwo fasonów i kolorów. Oprawki dostępne są w rozmaitych kształtach, dzięki czemu z pewnością, każdy znajdzie model idealny dla siebie. Na Czteryoczy.pl znajdą Państwo oprawki OWP w wersji korekcyjnej i przeciwsłonecznej, przeznaczone dla kobiet oraz mężczyzn. Posiadamy oprawki wykonane z tworzywa, lekkiej stali nierdzewnej oraz niezwykle wytrzymałego tytanu.

Każda para okularów OWP odznacza się precyzją wykonania, dbałością o najdrobniejsze detale oraz zastosowaniem rozwiązań, które wpływają na komfort ich noszenia. Firma wykorzystuje najnowsze techniki barwienia oprawek, co sprawia, że pięknie mienią się pod wpływem światła, dodając twarzy blasku. Oprawki OWP spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów - wyróżnia je duża różnorodność kształtów, niebanalne zdobienia oraz wyrazisty dobór kolorów. Oprawki doskonale wpisują się w miejski styl, pełen luzu i niewymuszonej elegancji.

Okulary OWP - najwyższa jakość z niemieckim rodowodem

OWP to niemiecka marka założona w 1947 roku przez Hansa Stratza i Franza Freumutha. W początkowym etapie działalności fabryka należąca do firmy została dwukrotnie zniszczona - najpierw z powodu powodzi, a następnie olbrzymiego pożaru. Pomimo licznych przeciwności losu marka nadal istniała, ale jej triumf dopiero miał nadejść. Okulary OWP zaczęły się cieszyć niesłabnącą do dziś popularnością w latach 70. Wówczas firma otworzyła swoje pierwsze oddziały we Francji i Holandii. Od początku oprawki produkowane przez OWP odznaczały się nowoczesnym designem i najwyższą jakością wykorzystywanych materiałów. Obecnie w ofercie firmy znajdują się zarówno klasyczne modele ramek, jak i ekstrawaganckie połączenia, zgodne z najnowszymi trendami mody.

Oprawki okularowe damskie i męskie marki OWP

Idealnym uzupełnieniem okularów OWP są najwyższej jakości soczewki. W naszym sklepie oferujemy szkła korekcyjne oraz przeciwsłoneczne. Zachęcamy do skorzystania z umieszczonego na stronie formularza, który umożliwi Państwu samodzielnie zamówienie okularów. Posiadamy soczewki wykonane z najbardziej zaawansowanych technologicznie materiałów, co sprawia, że ich noszenie jest prawdziwą przyjemnością. Wszystkie soczewki przeciwsłoneczne, dostępne na Czteryoczy.pl są wyposażone w niezbędne filtry i atesty, dlatego zapewnią Państwu 100% ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV. Dodatkowo w zależności od potrzeb, mogą Państwo wybrać szkła antyrefleksyjne, polaryzacyjne lub fotochromowe.

Dokładamy wszelkich starań, aby zakupy w naszym sklepie były komfortowe i bezpieczne. Z tego powodu zapewniamy Państwu 30 dni na zwrot zamówionych produktów. Wszystkie oprawki marki OWP są oryginalne, dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach, a przy zakupach powyżej 200 zł przesyłkę dostarczymy bezpłatnie. Oferujemy profesjonalną pomoc w wyborze odpowiednich oprawek i soczewek oraz kompleksowe usługi w zakresie montażu szkieł. W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji. Chętnie udzielimy wskazówek i porad oraz dołożymy wszelkich starań, aby byli Państwo w pełni usatysfakcjonowani z dokonanego wyboru.

czytaj więcej