Okulary Polaroid

okulary polaroid logo
Co łączy najpopularniejsze na świecie aparaty fotograficzne oraz najwyższej jakości okulary przeciwsłoneczne? Odpowiedź na to pytanie poznamy, gdy przyjrzymy się bliżej ofercie firmy Polaroid. Amerykańskie przedsiębiorstwo, założone w 1937 roku przez Edwina Herberta Landa, zyskało popularność dzięki produkcji pierwszych aparatów automatycznie wywołujących zdjęcia. Wraz z rozwojem firmy, jej właściciele wypuszczali na rynek coraz więcej produktów, stając się potęgą w branży fotograficznej. Dzisiaj to już nie tylko aparaty, klisze i drukarki fotograficzne, lecz również innowacyjne okulary przeciwsłoneczne Polaroid.

Okulary Polaroid - od folii fotograficznej do najnowocześniej soczewki

Największe sukcesy firmy Polaroid przypadają na lata 40. XX wieku. To właśnie wtedy przedsiębiorstwo opatentowało folię polaryzacyjną, która umożliwiała filtrowanie światła spolaryzowanego. Innowacyjność oraz stosowanie najbardziej zaawansowanych technologicznie rozwiązań stały się tym samym znakiem rozpoznawczym Polaroida. Firma pomimo wielu wzlotów i upadków (spowodowanych przede wszystkim rozpowszechnieniem fotografii cyfrowej), powróciła na rynek amerykański i europejski, znacznie poszerzając gamę oferowanych produktów. Wśród nich na szczególną uwagę zasługują najwyższej jakości okulary przeciwsłoneczne. Wyróżnia je solidne wykonanie, dbałość o najdrobniejsze detale oraz nowoczesny design. Większość modeli okularów Polaroid została wyposażona w soczewki Ultrasight, które zapewniają wyjątkowy komfort noszenia, lepszą widoczność oraz całkowitą ochronę przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. Szkła typu Ultrasight są zbudowane z kilku warstw. Każda z nich spełnia inną funkcję i powoduje, że okulary Polaroid są lekkie, a jednocześnie niezwykle wytrzymałe i odporne na wszelkiego typu uszkodzenia i zarysowania. Dodatkowo mogą Państwo wybierać spośród modeli posiadających powłokę antyrefleksyjną, warstwę zapobiegającą parowaniu soczewek oraz powłokę ułatwiającą czyszczenie szkieł. Nowoczesne technologie oraz jedyna w swoim rodzaju metoda wytwarzania soczewek, powoduje, że okulary Polaroid spełnią wymagania nawet najbardziej wymagających klientów, poszukujących okularów, które  sprawdzą się w najbardziej ekstremalnych warunkach.

Kupuj na Czteryczy.pl i ciesz się idealnie dobranymi okularami przeciwsłonecznymi Polaroid

Na Czteryoczy.pl znajdą Państwo szeroki wybór  przeciwsłonecznych okularów Polaroid w wersji damskiej, męskiej, dziecięcej i sportowej. Posiadamy zarówno klasyczne modele oprawek, idealne do noszenia na co dzień, pasujące do różnego rodzaju stylizacji, jak i okulary przeznaczone do jazdy samochodem lub uprawiania sportu. Oprawki Polaroid to przede wszystkim modne wzornictwo, doskonale dobrane materiały i wyjątkowo bezpieczne soczewki. Wśród modeli oferowanych przez producenta nie brakuje ponadczasowych awiatorek oraz masywnych, plastikowych oprawek. W zależności od warunków atmosferycznych w jakich będą Państwo korzystać z okularów, mogą Państwo wybrać soczewki w kolorze brązowym, szarym, zielonym bądź żółtym.

W trosce o Państwa komfort i bezpieczeństwo zapewniamy 30 dni na zwrot towarów. W przypadku zamówień powyżej 200 zł gwarantujemy bezpłatną dostawę na terenie Polski oraz Niemiec. Chcemy, aby byli Państwo w pełni usatysfakcjonowani z wybranych okularów, dlatego w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z nami drogą mailową lub telefoniczną. Chętnie doradzimy odpowiednie oprawy oraz pomożemy w kupnie właściwych szkieł.

czytaj więcej